Denizli ili içerisinde, alacak verecek meselesinden dolayı meydana gelen kavga esnasında bir tane şahıs hareket durumundaki dolmuşun şoförünün kafa kısmına tabancanın kabzasıyla vurmuş oldu. Bundan dolayı yaralanan şoförün kullanmakta olduğu dolmuşta aniden kontrolden çıkıp otomobile çarpmış durumdayken, yaşanan bu olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, söz konusu bu olay Merkezefendi ilçesinde yer alan 29 Ekim Bulvarı üstünde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, 20 M 0248 plakasına sahip minibüsle şehir içinde ulaşım yapmaya devam eden Fatih D., yolcu almak amacıyla duraktan çıktı ve seferine başlamış oldu. Bu esnada ise dolmuşa binmiş olan ve Fatih D.’yle arasında alacak verecek meselesi bulunduğu ileri sürülen Halil İbrahim S. (33) adlı şahıs aranaya bindi. Hemen sonrasında ön koltukta oturmakta olan yolcuyu kaldıran şahıs daha sonrasında ise Fatih D.’yle tartışmaya başlamış oldu. Tartışmanın ani bir şekilde kavgaya dönmesinin sonrasında Halil İbrahim S., yanında yer alan tabancayı çıkartıp kabza kısmıyla Fatih D.’nin kafasına vurup darp etmeye başlamış oldu. Fatih D., almış olduğu darbelerle arabanın direksiyon kontrolünü yitirince araba kontrolden çıkıp 20 AAV 510 plakasına sahip yol kenarında yer alan arabaya çarpıp durabildi.

İkilinin arasında yer alan kavga dolmuştan sokağa kadar taştı. Arabanın dışında da bir müddet boyunca kavga etmiş olan ikiliye çevrede yer alanlar müdahalede bulunup ayırmaya çalışmış oldu. Halil İbrahim S., meydana gelen arbededen yararlanarak hızlıca kaçmaya başladı. Çevrede yer alanların ihbarıyla olayın yaşandığı yere çok fazla sayıda polis ekibi yönlendirildi. Bölgeye gelmiş olan polis ekipleri Halil İbrahim S.’yi olayın yaşandığı yerden sadece bir kaç yüz metre ilerde yakalamış oldu. Hızlı bir şekilde gözaltına alınmış olan şahıs hemen sonrasında da emniyete götürüldü.