Katılmış olduğu bir moda yarışması ile ismini duyurmasının ardından ameliyatsız bir şekilde cinsiyet değiştirme sürecine girmiş olan yeni ismiyle Doruk Doğrusöz olarak tanınan Neslihan Doğrusöz, ünlü şarkıcılardan Sevda Demirel’le aşk yaşamaya başlamış oldu. Ünlü ikili, konuk olarak katıldıkları programda da çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Yeni başlamış olduğu ilişkisinden söz eden Sevda Demirel, ”Bu ev ile birlikte bana da bir mucize gelmiş durumda. bir duvarlar ile konuşmadığım kalmıştı, fazlasıyla yalnız bir durumdaydım. Fazlasıyla yapışık bir durumda yaşıyoruz. Belki bu çok fazla sıkıntıdır. Her gün birbirimiz için not yazmaktayız” ifadelerine yer verdi.

Sporculardan Büşra Eyen’le ilişkisini sına erdirdikten hemen sonrasında Sevda Demirel’la aşk yaşamaya başlayan Doğrusöz de ”Sevda’yı sürekli olarak çok beğeniyordum, Türkiye içerisinde bu şekilde bir gerçekte var yani. Reklam beraberliğiyle ilgili çok fazla soru geliyor. Misal ben tuvalete gittiğimde Sevda bana yatak odasından mesaj gönderiyor. ”Kocacım hadi gel seni çok özledim” ifadeleriyle. Salında olduğumda falan da ”hadi çabuk gel çok özledim” ifadelerine yer veriyor.” dedi..

Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde Nişantaşı’nda yer alan bir alışveriş merkezi içinde el ele alışveriş gerçekleştiren ünlü çift, kendisini objektiflere yakalayan basın mensupları ile sohbet etmiş idi.