Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde bir senelik ilişkilerini nikah masasına taşıma konusunda bir karar almış olan ünlü şarkıcılardan Sıla Gençoğlu ile birlikte şef Hazer Amani çiftinin düğünüyle alakalı detayları kesinleşti. Bu akşam üzerinde nikah masasına oturma konusunda hazırlıklar yapan ünlü çift, nikaha sadece saatler kalmışken çok ani bir değişiklik gerçekleştirdi.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa adlı program içerisinde yer alan habere bakılırsa: geçmiş olduğumuz akşam üzeri aileleriyle beraber yemek yemiş olan fakat karşısında basın mensuplarını gördüğünden dolayı rahatsız olduğu görülen Sıla Gençoğlu, bugün içerisinde Nişantaşı semtindeki bir restoren içinde nikah masasına oturmaya hazırlanıyordu. Fakat düğün mekanlarının ifşa olduğunu öğrenen ünlü çift, nikaha sadece saatler kalmışken mekan ile birlikte saati değiştirme kararı alı. Ünlü isimler, bugün saatler 15:30’u gösterirken Sıla Gençoğlu’nun evinde nikah masasına oturmuş olacak.

1 senelik ilişkilerini nikah masasına taşıma konusunda planlar yapan ünlü durumdaki çift, Roma içerisinde evlenmiş olacak. Nikah töreni için de çiftin ailelerinin yanında yakın dostları da katılım gerçekleştirecek. Çift, nikah töreniyle ilgili olarak 130.000 Türk Lirası tutarında bir para harcayacak.