Dünya çapındaki ünlü rapçilerden Snoop Dogg, 55 milyon tane takipçiye sahip Instagram hesabı üzerinden Yıldız Tilbe’yle yan yana getirilmiş olduğu Photoshop yapılmış bir tane fotoğrafını paylaşmış oldu. Snoop Dogg’un yapmış olduğu bu paylaşım ise Türk hayranlarını çok fazla heyecanlandırmış oldu.

Grammy Ödülü almak için aday gösterilmiş durumda bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı rap müzik sanatçılarından Snoop Dogg, Yıldız Tilbe’yle yer alan fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

Snoop Dogg’un paylaşmış olduğu hikayesini görmüş olan Türk asıllı takipçiler, sosyal medya üzerinde gündem oluşturmayı başardı. İkilinin söz konusu fotoğrafını yan yana görmüş olan takipçiler, ‘Snoop Dogg’un kariyeri içerisindeki zirvesi tam da budur, Daha iyi durumda bir ikili görmedik’ benzerinde yorumlar yaptı. Calvin Cordozar Broadus, bilinmekte olan sahne ismiyle Snoop Dogg Grammy Ödülü’ne aday olarak gösterilmiş Amerika Birleşik Devletleri asıllı rap müzik sanatçısı, albüm yapımcısı ile birlikte oyuncudur. Snoop Dogg, Batı Yakasının hip-hop müziği icra etmekte olan bir MC ve aynı zamanda Dr. Dre’nin keşfetmiş olduğu isimlerden bir tanesi şeklinde tanınıyor.

Danslarının yanı sıra tarzı ve de konuşmasıyla değişik kişiliğini ortaya koymuş olan Yıldız Tilbe, ardımızda bırakmış olduğumuz gün ağzını yayıp kendisinin taklidini yapmış olan kişileri de kınamıştı