Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcı ve aynı zamanda söz yazarlarından biri olan Halsey, hamile olduğu görülmekte olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Fotoğrafa yapmış olduğu etiket ile birlikte, karnında yer alan bebeğin babasının Türk asıllı senaristlerden bir tanesi olarak tanınan Alev Aydın olduğunu duyurmuş oldu.

Sesinin yanı sıra kendisine has stili ve de sevimli hallerinden dolayı çok büyük bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcı ve de söz yazarlarından biri olan Halsey’nin senarist olarak tanınan sevgilisi Alev Aydın’dan hamile durumda bulunduğu ortaya çıkmış oldu. Türk asıllı sevgilisinden bebek beklemekte olduğunu hamile fotoğrafını paylaşıp duyurmuş olan Halsey, paylaşımının altına da ”Sürpriz” şeklinde bir not ilave etti.

Magazin gündemi içerisine adeta bomba gibi düşmüş olan paylaşım esnasında ünlü yıldız, fotoğrafa Alev Aydın’ı etiketlemiş oldu. Bebeğinin babasının Türk olarak görülmesi, sosyal medya üzerinde dikkatleri çekmiş durumdayken, gözler ise Alev Aydın tarafından yapılacak bir açıklamaya çevrilmiş oldu.

Dünya çapında ünlü durumda bulunan yıldızlardan Halsey, Ekim ayı içerisinde Türkiye’ye gelmiş, çok uzun bir zaman boyunca da burada tatil yapmış idi. Türkiye’ye sevgilisi olan Alev Aydın’la beraber zaman geçirme amacıyla gelmiş olduğu bilgisine ulaşılan ünlü şarkıcının, tatili esnasında sağlık problemleri yaşamış olduğunu, bu probleminin daha sonrasında ise çok kısa bir baygınlık olarak öne çıktığını ifade etmişti.