Yakın zaman öncesine kendisine ait makyaj malzemelerini satışa çıkartmış olan ve zamanının çok büyük bir zamanını da iş yerinde geçirmeye başlayan Ebru Polat, akşam olduğunda da konser vermeyi sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri bir mekan içerisinde sahne almış olan Polat, Instagram hesabı üzerinden konseri esnasında dans etmiş olduğu o dakikaları paylaştı. Polat’ın söz konusu bu dansını görmüş olan hayranları da o anları telefonları üzerinde kayda almayı hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Diğer taraftan Ezhel ile birlikte Reynmen’e ait şarkılarla etmiş olduğu danslarla isminden söz ettirmiş olan Ebru Polat, son zamanlarda sosyal medya üzerinde fazlasıyla popüler hale gelen Murda’nın ”Eh Baba” adlı şarkısı ile de dans etmiş oldu. Polat, VIP minibüsü içerisinde seyahat ettiği esnada şarkıyı son ses açtırdı ve dans etmeye başladı.

Polat’ın söz konusu dans videosunu görmüş olan sosyal medya üzerindeki kullanıcılar ise ikiye ayrılmış bir durumda. Bir bölüm Ebru Polat’ın dekolteli kıyafeti ile dans etmiş olduğu videosunun paylaşmasını gereksiz bulmuşken bir başka kısım ise çok güzel bir şekile dans etmekte olduğunu söyleyip övgüler yağdırmış oldu.