Saçlarını sarı renge boyatarak değişirmiş olduğu imajının yanı sıra başlamış olduğu yeni albüm çalışmaları ile birlikte sevenlerini çok fazla heyecanlandırmaya başlayan şarkıcılardan Edis Görgülü, ardımızda bıraktığımız günler içerisinde askere gitti.

Bedelli askerlik hizmetinden yararlanmak amacıyla 25 Aralık tarihi içerisinde İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’na teslim olduğu açıklanan popçuya senenin ilk günü içerisinde haciz gelmiş oldu. Garajında durmaya devam eden 550.000 Türk Lirası değerine sahip olduğu açıklanan ünlü şarkıcının arabasına haczedilerek el konulmuş oldu. Posta tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Edis’in, menajerlik firmasıyla arasındaki alacak verecek davasından dolayı arabasını babası Ayhan Görgülü’nün üstüne kayıt ettirmiş olduğu ortaya çıkmış durumda.

Olaydan hemen sonra harekete geçmiş olan baba Ayhan Görgülü ise geçtiğimiz sabah problemi çözerek hacizi kaldırmış oldu. Kısa bir zaman geçtikten sonra vatani görevinden döneceği açıklanan Edis, daha öncesinde vermiş olduğu bir röportaj esnasında ”Lüks bir durumdaki arabayı ben ne yapacağım, yollara çıkarak onunla hava mı atacağım?” şeklindeki ifadelerine yer vermişti.

Askerliğini bahriyeli bir şekilde yapmakta olan şarkıcı, birliğine teslim olmadan hemen öncesinde bir fotoğraf çekilmiş idi. Geçmiş olduğumuz ay saçlarını sarı renge boyatmış olan Edis’in, kısaltmış olduğu saçlarını da askerlikten hemen önce gerçek rengine döndürmüş olması herkesin dikkatlerini çeken farklı bir nokta oldu.