Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın aralarında uzun zamandır sorun olan Eser Yenenler’i sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile birlikte adeta hedef tahtasına oturttu. Akalın yapmış olduğu paylaşımı üzerinde, ”Gece şovunu yapması gereken kişi aslında sensin! Komiklikte zorlamakta olanlar değil.” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Demet Akalın aralarında çok uzun bir zamandır sorunlar olan Eser Yenenler’i sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirmiş olduğu bir paylaşımla ile birlikte adeta hedef tahtasına oturtmuş oldu.

Demet Akalın, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde; ”Gece şovunu yapması gerekli olan kişi sensin! Komiklikte zorlamakta olanlar değil” şeklindeki sözlerini kullanarak oyunculardan Enis Arıkan’a çok büyük bir övgüde bulunmuş oldu. Ünlü durumdaki şarkıcının yazmış olduğu bu sözleri ise, hiç bir şekilde yıldızının barışmamakta olduğu Eser Yenenler’e bir gönderme şeklinde yorumlandı.

Demet Akalın, geçmiş olduğumuz seneler içerisinde Eser Yenenler ile birlikte Oğuzhan Koç ve de İbrahim Büyükak’ın sunmakta olduğu bir programa konuk olarak katılım gerçekleştirmişti. Programdan önce ise Yenenler, popçunun kulisi kapısında yazan ”Demet Akalın” şeklindeki yazıyı kaldırdı. Bu olay yaşandıktan sonra ise Demet Akalın ile birlikte Eser Yenenler’in yıldızı hiç bir şekilde barışmadı.