Sosyal medya platformu üzerinde yer alan hesaplarını en aktif bir şekilde kullanmakta olan ünlülerin arasındaki şarkıcı Demet Akalın, Instagram hesabı üzerinden eski eşine hakaret etmiş olduğu anların videosunu yayımladı. Söz konusu bu paylaşımı kısa zaman içerisinde tepki çekmiş olan Akalın, paylaşımını hızlıca kaldırdı. Video ile alakalı olarak konuşmuş olan Akalın, kendini; ”Sanki sizler hanımlarınıza ya da beylerinize hiç bir zaman bunu demiyorsunuz” ifadelerini kullanarak savundu.

Demet Akalın, 2012 senesi içerisinde evlenmiş olduğu Okan Kurt’tan, Kurt’un firmasına haciz geldikten hemen sonrasında altı sene boyunca devam eden evliliklerini 11 Eylül 2018 tarihi içerisinde noktalama konusunda bir karar almıştı. Olayın yaşanmasından sadece bir kaç ay sonra tekrardan barışma kararı alan ikili aşklarını kaldıkları yerden sürdürüyor. Fakat Akalın’ın Instagram hesabı üzerinde paylaşmış olduğu söz konusu bu video, ikilinin arasında çok soğuk rüzgarları da estirmiş oldu.

Demet Akalın’ın, eşi Okan Kurt için temizlik talimatları verdiği esnada görüşmüş olduğu video üzerinde ”İnsan tabii ki geri zekalı olunca onu anca tavana atar. Elinle güzel bir şekilde temizle” ifadelerini kullanmış olduğu da çok fazla dikkat çekti.