En son başarılı iş adamlarından Emir Uyar’la ilişki yaşamaya başladığı bilgisine ulaşılan ünlü modellerden Adriana Lima, eski aşklarını tamamen tarihe gömebilecek bir paylaşım gerçekleştirdi. 38 yaşında bulunan ünlü model, kızlarıyla beraber çekilmiş olan bir tane pozunu ”İnanmış olduğum sadece gerçek aşk.. Geri kalanları da tarih” şeklindeki notla sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

38 yaşında bulunan Brezilya asıllı modellerden Adria Lima, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu son paylaşım aracılığıyla eski sevgililerini adeta tarihe gömmüş oldu.

En son Türk iş adamlarından biri olan Emir Uyar’la onun daha öncesinde de Metin Hara’yla aşk yaşayarak gündeme gelen, gönül defteri üzerine bir tane evliliğin yanında pek çok ünlü sevgili sığdırmış olan Lima, tek bir gerçek aşkının ne olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuş durumda.

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde kızları Valentina ile birlikte Sienna’yla beraber havalimanında çekilmiş olan bir tane pozunu ”İnanmış olduğum sadece gerçek aşk.. Geri kalanları da tarih” şeklindeki bir notla paylaşmış oldu.

Takipçilerinden çok büyük bir kısmı da bu paylaşımın altına hem beğeni yağdırmış oldu hem ise ”aynı fikirde bulunduğunu” açıkça ifade etmiş oldu.