Cicişler ismiyle tanınırlık elde eden Esra ile Ceyda kardeşler paylaşmış oldukları pozları sayesinde gündem olmayı da sürdürüyor. Estetik operasyonları ile dikkatleri çekmeyi başaran kardeşler arasından Esra Ersoy, son yapmış olduğu paylaşımıyla ünlü şarkıcılardan Ajda Pekkan’a benzetilmeye başlandı.

Eğlenceli bir durumdaki kişiliklerinin yanı sıra çok çarpıcı açıklamalarından dolayı çok sık bir şekilde gündem olmaya devem eden Ciciş kardeşler bu defa ise pozlarından dolayı isminden söz ettirmeyi başardı. Kardeşler arasından Esra Ersoy, değişimi ile birlikte kendisini takip edenleri de adeta şaşkına çevirmiş oldu.

Yaptırmış olduğu estetik operasyonlar ile birlikte çok daha farklı bir görünüme kavuşmuş olan 35 yaşında bulunan Esra Ersoy, son yapmış olduğu paylaşımındaki haliyle ünlü sanatçılardan Ajda Pekkan’a benzetilmiş oldu. Ersoy’un bu son paylaşmış olduğu hali takipçilerini de adeta ikiye bölmüş oldu. Sosyal medya kullanıcılarından bir kısmı Ersoy’un son halini çok fazla beğenmiş durumdayken bir kısımı ise “Kendini neden böyle bir hale getirdin?’ şeklinde yorumlar yazdı.