Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç’ın beş sene boyunca evli kalmış olduğu eski eşi İrlanda asıllı modellerden Chloe Loughnan, geçmiş olduğumuz gün Maslak’ta yer alan bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Zayıf bir durumdaki görüntüsünden dolayı sürekli olarak dikkat çekmeyi başaran güzel mankenin şiş durumdaki yüzü de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programda bulunan habere bakılırsa: Chloe Loughnan artık estetik kurbanı olmuş durumda. Elmacık kemiklerinin üst kısmına ve gözaltına dolgu yaptırmış bulunan Chloe’nin yüzü fazlasıyla şiş bir hale geldi.

Bir defileyle ilgili olarak Türkiye’ye gelmiş bulunan Chloe Loughnan, Serdar Ortaç’ın kendine şarkı yapmış olduğu şeklindeki haberlerle ilgili olarak ”Cidden mi? Bundan hiç bir şekilde haberim bulunmuyordu, daha yeni geldim ben Türkiye’ye. Merak ettim bu şarkıyı, ancak hala dinlemedim” ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde bir mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalanan Serdar Ortaç; ”Chloe’yle boşandıktan hemen sonrasında kendisine şarkı yazdınız mı?” şeklinde sorulan soruya ”Tabi boşandıktan sonrasında kendisi için bir kaç tane şarkı yazdım” şeklinde yanıt vermişti. Fakat Ortaç, hakkında çıkmış olan haberlerin ardından eski eşiyle alakalı şarkı yapmış olduğu yönünde çıkan haberleri yalanlayıp herkesi şaşkına çevirmiş idi.