Ünlü oyunculardan Necip Memilli ile Didem Dayıcıoğlu’nun tüzenlenen düğün törenlerine katılım gerçekleştiren Defne Samyeli, düğünden sonra evlilikle alakalı çok çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi.

Sunucu ve aynı zamanda şarkıcılardan biri olan Defne Samyeli, stil danışmanlığını yapmış olan Didem Dayıcıoğlu’yla ünlü oyunculardan Necip Memilli’nin düğününe, 23 yaşında bulunan kızı Deren Talu’yla beraber katılım gerçekleştirdi.

Çıkış esnasında kızıyla beraber kameraların karşısına geçmiş olan 47 yaşında bulunan güzel; ”Fazlasıyla mutlu bir durumdayız. mükemmel bir nikah kıymış olduk, biz kız tarafıyız. Didem ise benim hem bir aile dostum, hem ise ekibimin fazlasıyla değerli bir parçası olmasının yanı sıra bir de yakın arkadaşım. Didem benim kardeşim sayılır, Necip ise bundan böyle yeni kardeşimiz. Ailemiz büyümeye başladı diye çok sevinmekteyiz” ifadelerine yer verdi.

”Arkadaşlarınız evlenmeye başladı. Sizin evlilik için bakış açınız nasıl?” şeklindeki soruya cevap olarak; ”Evlilik aslında çok güzel bir müessesedir. Fazlasıyla doğru bir şey ve çok iyi bir şey olduğunu düşünmekteyim” şeklindeki cevabı veren Samyeli, evliliğe de yeşil ışık yakmış oldu. Samyeli daha sonrasında ise; ”Ben fazlasıyla ufak bir yaşta evlendim, boyumdan daha büyük çocuklarım bulunuyor. Ne kadar harika bir şey, bir daha yaşamımda evlilik olabilir, niçin olmasın ki? Her türlü açık durumdayım bu konuya” ifadelerine yer verdi.