Geçirmiş olduğu kazanın ardından ekranlara çok uzun bir zaman boyunca ara vermek mecburiyetinde kalmış olan İbrahim Tatlıses, ekran klasiklerinden biri olan programı İbo Show’la yeni yaşamına tekrar başlangıç yapmış oldu. Program içerisinde yakalamış olduğu başarısının sonrasında özel yaşamıyla da konuşulmaya başlamış olan Tatlıses, beşinci evliliğiyle alakalı Gülçin Karakaya’yla ilk adımlarını atmış oldu.

Daha öncesinde tam olarak dört defa evlenmiş olan ve yedi tane de çocuğu bulunan ünlü şarkıcı kendinden tam tamına 43 yaş ufak sevgilisi Gülçin Karakaya’yla evlenme kararı almış durumda. Evlilik teklifi için evet cevabını almış olan İbrahim Tatlıses, daha şimdiden düğünle alakalı hazırlıklarına başlamış oldu. Çiftin evlilik konusunda almış oldukları kararını ailelerinin büyük bir memnuniyetle karşılamış olduğu öğrenilmekteyken, İbrahim Tatlıses’in evlilik ile alakalı kararını kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve de Gülçin Karakaya’yla beraber bir kebapçı içerisinde kutlamış olduğu bilgisine de ulaşıldı.

Daha öncesinde vermiş olduğu bir röportaj esnasında İbrahim Tatlıses, yeni bir tane çocuk talep ettiğini açık bir şekilde dile getirmişti. Ünlü durumda bulunan şarkıcının İdo Tatlı’nın yanı sıra Dilan Çıtak ile birlikte Melek Zübeyde Tatlı, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülşen Tatlı ve Gülden Tatlı isminde toplamda yedi tane çocuğu bulunmakta.