İrem Derici’nin boşanmış olduğu eski eşi, dansçısıyla adı aşk dedikodularına karışmış olan İrem Derici’ye sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu ”Kesin ben de aldatıldım” şeklindeki paylaşımı ile beraber bir manidar olarak bir göndermede bulunmuş oldu.

Magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş olan İrem Derci’yle birlikte dansçı sevgilisinin ilişkisi, İrem Derici’nin boşanmış olduğu eski eşi Rıza Esendemir’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu; ”Kesin ben de aldatıldım” şeklindeki mesajıyla beraber çok daha değişik bir boyuta taşınmış oldu.

Çekmiş olduğu makyaj videoları sayesinde tanınmayı başaran Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi olan Ataberk Özdene’nin kendini İrem Derici’yle aldatmış olduğunu ve bunu ise kendi kişisel bilgisayarı üzerinde yer alan video ve mesajlardan öğrenmiş olduğunu ifade etti. Derici ile birlikte dansçı sevgiliside aldatma iddiasını hiç bir şekilde kabul etmedi.

Magazin gündemini sallamış olan aldatma olayına İrem Derici’nin boşanmış olduğu eski eşi Rıza Esendemir’den ise çok manidar bir paylaşım yapılmış oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu ”Kesin ben de aldatıldım” şeklindeki paylaşımıyla beraber dikkatleri çekmiş olan Rıza Esendemir, manidar durumdaki paylaşımından dolayı herkesi meraklandırdı.

Popçulardan İrem Derici ile Eylül 2014 tarihi içerisinde evlenmiş olan Rıza Esendemir 2017 senesinde tek bir celsede boşanmıştı.