2000 senesinde evlenerek 2005 senesi içerisinde boşanma kararı alan Jennifer Aniston ile Brad Pitt, geçmiş olduğumuz akşam gerçekleştirilmiş olan SAG Ödülleri esnasında ayrılıktan sonra ilk defa bir arada ve bu denli samimi bir şekilde objektiflere yakalandı.

Pitt’in film kategorisi içerisinde en iyi yardımcı erkek ödülü, Aniston’ın da dizi kategorisi içerisinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almış olduğu SAG Ödülleri esnasında ünlü çift ilk defa aynı karenin içinde yer almış bulundu. Kısa bir müddet boyunca sahnenin arkasında sohbet ederek gülüşmüş olan eski eşler daha sonra da birbirine sarılıp ayrılmıştı. Çiftin yalnızca 3 saniye kadar sürmüş görüşmesi, dünya üzerinde 24 saat süresince de gündem olmaya yetmişti.

Güzel ve başarılı durumdaki aktris, geçmiş olduğumuz gün Instagram hesabı üzerinden ”Ertesi sabah” şeklindeki bir notla törende giymiş olduğu elbisenin bir küvetin yanın atılmış durumdaki fotoğrafın paylaşımını gerçekleştirdi. Yalnızca 14 saat içerisinde 5.4 milyon tane beğeni almış bulunan fotoğrafın altına da; ”Umuyorum ki bu elbiseyi Brad çıkarmıştır” ifadeleriyle farklı yorumlar yazıldı.

”The Morning Show” adlı dizi içerisindeki performansından dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan 50 yaşında bulunan ünlü güzel, ödül töreni esnasında tercih etmiş olduğu Christian Dior markasına sahip beyaz ipek elbisesinden dolayıda bütün bakışları üstünde toplamıştı.