İkincisi çekilmekte olan Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmin galası geçmiş olduğumuz günlerde başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade ile birlikte Elif Doğan, Yiğit Kirazcı ve de Aytaç Şaşmaz’ın katılımlarıyla yapıldı. Vizyona da girmiş olan filmin oyuncuları arasındaki Nesrin Cavadzade giymiş olduğu kıyafetinden dolayı bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu.

Tamamen sahici bir yaşam hikayesinden yola çıkılmış olan ve hikayesi de İpek Sorak’a ait durumda bulunan söz konusu filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme almış bir durumda. Film içerisinde, 1960’lı senelerden bugüne kadar uzanmakta olan romantik bir yolculuğa çıkılıp, tesadüflerin aşk için hizmet edişi anlatılmakta. Aşk Tesadüfleri Sever 2 isimli filmin galası da önceki akşam üzeri gerçekleşti. Geceye çekilmiş olan ilk filmin başrol oyuncularından Belçim Bilgin ile birlikte Mehmet Günsur da katılım gerçekleştirdi. Filmin 2 tane kadın başrolü olarak öne çıkan Nesrin Cavadzade ile birlikte Elif Doğan ise şıklıklarından dolayı göz doldurmuş oldu. Beyaz renkli uzun bir tane elbise tercih ederek giyen Nesrin Cavadzade’nin derin göbek dekoltesinin yanı sıra bacak dekoltesi de çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Gala üzerinden fotoğraflarını paylaşmış olan Nesrin Cavadzade’nin dekoltesi bulunan kıyafeti takipçileri tarafından da hiç bir şekilde beğenilmedi. Oyuncunun giymiş olduğu bu kıyafetini abartılı bir durumda bulanların yanında fazla rüküş durumda bulunduğunu da söyleyenler var.