İnternet haber sitelerinden biri olan ”magazinn. com tarafından ‘Senenin En’lerini belirlendiği ‘Medya ve Sanat Ödülleri’, geçmiş olduğumuz akşam Torun Center Artı Sahne’de yapılan büyük bir törenle sahiplerini bulmuş oldu. Genel Yayın Yönetmeni görevinde bulunan Sinan Güzel’in ev sahipliği ile bu sene ilki gerçekleştirilen bu törene; çok fazla sayıda ünlü isimde katılım gerçekleştirdi. Gecenin en sürprizi de geçmiş olduğumuz Haziran ayı içerisinde boşanmış olan Mustafa Sandal ile Emina Jahovic’in kameralar karşısında yan yana gelmeleri oldu.

Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı Ödülü’nü kazanmış olan Mustafa Sandal’ın törenden önce gazetecilerin sorularını cevapladığı esnada boşanmış olduğu eşi Emina Jahovic, bu salona giriş gerçekleştirdi. Sadettin Saran ile bir süredir aşk yaşamakta olan Jahovic, boşanmış olduğu eşinin yanına gidip gitmeme ile ilgili adeta kararsız kaldı. Jahovic sonrasında ise, Mustada Sandal’ın ”Gel sende bir merhaba de” şeklinde seslenmesi üstüne Mustafa Sandal’ın yanına gelmiş oldu. Mustafa Sandal, sergilemiş olduğu bu kibar davranışı sayesinde ayrıca bir nezaket ödülünü de almayı hak etmiş oldu.

Sadettin Saran ile çıkmış olan aşk haberlerinden sonra ilk defa bir araya gelmiş olan eski eşler ise, adeta bir dostluk pozu vermiş oldu. Emina’yla çocuklarıyla ilgili olarak sık bir şekilde buluşmuş olduklarını ifade eden Mustafa Sandal ”En büyük gerçeğimiz ise, bizim çocuklarımızdır. Geçmiş olduğumuz gün Yavuz hastalandı ve anne – babası olarak bizler kalp kalbe onun yanında bulunduk” ifadelerine yer verdi.