Anadolu Aslanları İşadamları Derneğinin Genç ASKON Denizli Şubesinin Başkanı görevinde bulunan Bekir Çakır ile birlikte yönetim kurulunun üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’ı ziyaret edip, çalışmaları içerisinde başarılar diledi.

Genç ASKON’un Denizli Şubesi Başkanı görevinde bulunan Bekir Çakır, Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’a yoğun durumdaki programları arasında kendilerini kabul ettiğinden dolayı da teşekkür etti. Çakır açıklaması içerisinde, ”Genç ASKON’un Denizli Şubesi olarak 4 aydan beri Denizli ilimize hizmet ediyoruz. Gençlerin yer almış olduğu bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetteyiz. Sizlerin de desteklerini almak amacıyla buradayız, bizleri kabul ettiğinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan da, ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti açık bir şekilde dile getirdi. Başkan görevinde bulunan Osman
Zolan açıklamasında; ”Allahım sizin görevinizi hayırlı ve de başarılı bir şekilde eylesin. Gençlerin sivil toplum kuruluşları içerisinde olması hele bir iş dünyasında bulunan ASKON’un gençlik kanadının ilk kez oluşmuş olması fazlasıyla önemlidir.” ifadelerine yer verdi.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, konuşmasını ise şu şekilde devam ettirdi; ”Bir kurum ile birlikte, şehrin ve de ülkenin gençliği var ise birde nitelikli, çok iyi bir şekilde yetişmiş, kendi ayakları üstünde durabilen, sevdalı, değerlerine tamamen bağlı bir gençliği var ise, o ülkenin, kentin geleceği de emin ellerde demektir. Sizleri gördüğümüz zaman içimiz rahatlamakta ve gelecekten çok daha emin olmaktayız. Hem iş dünyası içerisinde üreterek kentimizi ve ülkemizi daha ileriye götürüp, hem ise sivil toplum kuruluşu şeklinde kentimize ve ülkemize sahip çıkıp sosyal açıdan faaliyetlerde bulunma noktası içerisinde varız dediniz. Pırıl pırıl çok özel gençlersiniz, sizlerle gurur duymaktayız. Allahım sizinde yolunuzu açık etsin.” ifadelerine yer verdi.