Günlerden beri haber alınamadığı bilgisine ulaşılan Bollywood’un ünlü oyuncuları arasındaki Kushal Punjabi, Mumbai kentinde yer alan evinde ölü bir şekilde bulundu.

Hindistan sinemasının ileri gelen isimleri arasında yer alan 37 yaşında bulunan Kushal Punjabi, Mumbai kentinde yer alan evinde ölü bir şekilde bulundu. Punjabi’den uzun bir zamandan beri haber alamadığı bilgisine ulaşılan yakınları polise ihbarda bulununca gerçek açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Kendilerine yapılan ihbarın hemen sonrasında sağlık ekipleri ile birlikte eve intikal eden polisler, kapıyı kırıp içeriye girdi. Punjabi’nin cansız bir durumdaki bedeniyle karşılaşmış olan ekipler, gerçekleştirdikleri ilk inceleme esnasında ünlü durumda bulunan oyuncunun kendi hayatına son vermiş olduğu tespitinde bulundu.

Polis kaynakları üzerinden paylaşılmış olan bilgilere bakılır ise Punjabi, ardında kalmış olan 3 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan oğluna da özel bir not bırakmıştı. Ülkenin basınında çıkan haberlere bakılırsa: Punjabi bahsi geçen bu not üzerinde yaşamını yitirmesinden hiç kimsenin sorumlu bir durumda bulunmadığını yazdı. İsim kullanmadan özel açıklamalarda bulunmuş olan oyuncunun yakınındakiler ise, Punjabi’nin bir müddettir depresyonla mücadele etmekte olduğunu iddia etti.

Kushal Punjabi, sanat kariyerine 1995 senesi içerisinde dansçı olarak başlamıştı ve daha sonra ise televizyon şovlarının yanı sıra pek çok farklı filmde yer almaya başladı.