Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden biri olan Gigi Hadid, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. 24 yaşında bulunan ünlü manken, yatakta vermiş olduğu üstsüz bir durumdaki pozunu Instagram hesabı üzerinden ”Günaydın Paris” yazmış olduğu bir notla. Gigi Hadid’in bahsi geçen bu özel paylaşımı da çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en gözde top modelleri arasında yer alan Gigi Hadid, Variety isimli dergiye vermiş olduğu röportaj içerisinde, kariyer yaşamıyla alakalı çok samimi açıklamalar gerçekleştirmişti. Hadid yapmış olduğu açıklamasında; ”Ünlü olmak, her geçen gün öğrenmekte olduğum ve başa çıkmaya gayret ettiğim bir şey. Tabiiki de iniş ve çıkışlarım olmakta. Kendimle ilgili de çok fazla şey öğrendim; kendime dürüst olabilmeyi, kendimi daha iyi bir şekilde korumayı, kutlayabilmeyi ve gerektiği zaman çok iddialı olabilmeyi.. Zira ünlü olduğunuz zaman yaşamınızın kontrolden çıkmakta olduğunu hissettiğiniz zamanlar olabiliyor” şeklindeki ifadelerine yer vermişti.

Gigi Hadid daha sonrasında ise; ”New York kentine taşındığım zaman okuluma devam etmekteydim ve modellik yaparakta desteklenmiş olduğumu hissetmekteydim. Yeni firmam beni bu sektöre itmiş oldu, bana fazla şey öğretmiş oldu ve tam olarak nasıl kararlar almamın gerekli olduğunu açıklamış oldu. Kariyerimin başlangıç döneminde, öncelikli bir durumda bulunduğumu bilmekteydim. Bundan dolayı da burda olmalı ve kendimi kanıtlamamın gerekli olduğu bilincindeydim” ifadelerine yer vererek konuşmuştu.