83 yaşında bulunan Taş Bebek lakabına sahip olan Gönül Yazar, kendinden tam tamına 32 yaş ufak yönetmenlerden Rüzgar Mağden’le aşk yaşamaya başlamış bir durumda. Yaş farkı olması sebebiyle ilişkileri fazlasıyla konuşulmaya başlanan çift arasından Gönül Yazar, sevgilisinin aslında çok daha takıntılı birisi olduğunu bundan dolayı da devamlı olarak kendisine bağırıp azarlamış olduğunu ifade etti.

Posta Gazetesine özel bir şekilde röportaj vermiş olan Gönül Yazar, geçmiş olduğumuz günler içerisinde ayrılarak çok kısa bir zamanda tekrardan barışmış olduğu Rüzgar Mağden konusunda şu ifadelere yer verdi; ”Bazı yazılar da çıkmaya başladı biliyorsunuz. Rüzgar Bey’in farklı bir kadınla geçmiş dönemde yapmış olduğu bazı yazışmalar.. Açıklaması ise ”Ben bir erkeğim ve o dönemlerde bekar bir durumdaydım, sen yaşamımda yoktun” şeklindeydi. Ancak bizim tek bir konumuz da bu değil. Kendisi aslında çok ”takık” birisi. Her şeye fazlasıyla çok takmakta. Evde yer alan yardımcılarıma da takmış durumda. Pembe Hanım ev içerisinden gitsin istemekte. Bu akşam üzeri de o gidecek.”

”Ayrıca zaten telefonum da sürekli onun elinde. Kimi isterse siliyor veyahut engelliyor. Güya Pembe Hanım sürekli olarak doldurmaktaymış beni. Neden doldursun ki! Ona bile fazlasıyla nazik davranmakta. Orda dahi ayrılmaktayız bakın. Ben ot yemekteyim, o ise et yemekte. Ancak Pembe Hanım onun için de fazlasıyla güzel et yemekleri yapmaktaydı. Bunlar aslında çok normal bir şey değil ancak ne yapabilirim. ”Yazmasın hiç kimse sana, istemiyorum” şeklinde konuşuyor. Ben ise ”Çok iyi birini bulmuşken bari hiç bir şekilde kaybetmeyeyim” diyerek boynumu bükmekteyim.”