Amerika Birleşik Devletleri içerisinde geleneksel bir şekilde gerçekleştirilen Amerikan futbol ligindeki Super Bowl, farklı sanatçıların sahne performansları ile birlikte ilgi çekmeyi sürdürüyor. 2013 senesi içerisinde Beyonce’nin sahneye çıktığı, geçmiş olduğumuz sene de Maroon 5’in performans göstermiş olduğu söz konusu etkinlikte bu yıl da Jennifer Lopez ile birlikte Shakira rüzgarı esmiş oldu. İki tane büyük ve popüler durumdaki şarkıcının dans performansları ise sosyal medya üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmış oldu.

Jennifer Lopez gümüş bir durumdaki detaylara sahip bulunan ve yalnızca vücudunun belli bölgelerini kapatmakta olan pullala işlenen mayo tercih etmişken, Shakira da kırmızı renkte ve iki parçadan meydana gelen kıyafetiyle çok büyük bir beğeni toplamayı başardı.

Shakira sahne üzerinde fazlasıyla enerjik bir Latin şovu sunmuş durumdayken, Lopez de Hustler filmi içerisinde de olduğu gibi sahne üzerinde de direk dansı yapmayı sürdürdü. Altın rengine sahip bir kostüm tercih etmiş olan Shakira, kalça dansından dolayı da kendisini izleyen herkesi mest etti.

Shakira ile birlikte Jennifer Lopez, geçmiş olduğumuz hafta geçirmiş olduğu helikopter kazası esnasında yaşamını yitirerek spor ile birlikte sanat dünyasını yasa boğmuş olan NBA yıldızlarından Kobe Bryant’ı da hiç bir şekilde unutmadı.