Ünlü şarkıcılardan biri olan Gülben Ergen’in kendini Emine Bulut’un yerine koyup yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları kendi başına adeta bir dert olmuş durumda. Boşanmış olduğu eski eşi Erhan Çelik’e bol bir şekilde gönderme bulunan bu paylaşımlarının sonrasında şarkıcıyla ilgili olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı iki seneye kadar hapis istemi ile bir dava açmış durumda.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanmış olan söz konusu bu iddianame kabul edilmiş durumdayken, İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi içerisinde görülmeye başlayacak davanın ilk duruşması da Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek.

Bu esnada avukatı aracılığı ile Ergen’in Avukatı görevinde bulunan Altın Mimir’e de dava açmış olan Erhan Çelik’in başvurusu resmi bir şekilde kabul edilmiş durumda ve ünlü durumdaki avukatla ilgili İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi içerisinde hapis talebiyle bir dava açılmış oldu. Bahsi geçen bu dava dosyası üzerinde avukatın küfür içeriğine sahip mesajları da yer almış durumda.

Söz konusu bu duyulmasının hemen sonrasında ünlü şarkıcılardan Gülben Ergen’in Atatürk’lü paylaşım yapmış olması çok fazla dikkat çekmiş durumda. Gülben Ergen, Erhan Çelik’in beraat etmiş olduğu söz konusu bu duruşmadan sonra da Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’la bir fotoğrafını paylaşmış idi.