Geçmiş olduğumuz son bir hafta içerisinde bütün dünya üzerinde çok sert bir şekilde düşüş yaşayarak hızlı bir şekilde değer yitiren kripto para yatırımlarından zarar etmiş olduğunu açıkça ifade eden ünlü sanatçılardan Gülben Ergen, ‘Sormayın yahu tepetaklak olmuş durumdayız. Düştü, fazlasıyla moralim bozuk’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz gün Etiler semtinde objektiflere yakalanmış olan ünlü sanatçılardan biri olan Gülben Ergen, hızlı bir şekilde değer kaybetmeye devam eden kripto para yatırımlarından çok ciddi bir şekilde zarar etmiş olduğunu açıkça ifade etti.

‘Sormayın yahu tepetaklak olmuş durumdayız. Düştü, fazlasıyla moralim bozuk’ ifadelerine yer veren Gülben Ergen, ‘Gitti artık giden. Yok canım ufak ufak kayıplar. İlle de bir şey yatırım diye yapılmamaktadır, zaten kazanmamış olduğumuz bir dönemdeyiz neyin yatırımını yapmış olacağız. Bunun tamamen dünyalı bir hareket olduğunu görebilmek fazlasıyla da önemli’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Kendisi ile adeta özdeşleşmiş olan ”Unutmayın ki bana bir şey olmaz” şeklindeki ifadeleri ile yineleyip hemen sonrasında da ‘Ancak bitcoine olur.’ ifadelerine yer vererek espri yapmış oldu.