Sosyal medya platformunu fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan Hadise, son yaptığı paylaşımla tekrar isminden söz ettirdi. Sırt kısmı kameraya dönük durumda bulunan Hadise’nin yapmış olduğu bu harekette herkesi şaşırtmış oldu!

Son dönemlerin en fazla konuşulmakta olan ünlüleri arasında bulunan Hadise, yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte gündemden hiç bir şekilde düşmek bilmemekte. Kendisine yapılan eleştirilere hiç bir şekilde aldırış etmemiş olan ünlü sanatçı son yaptığı paylaşımda öyle bir şey yapmış oldu ki ”İşi çok fazla abarttı” şeklindeki yorumlardan da hiç bir şekilde kurtulamadı.

Konserden konsere koşmaya devam eden Hadise, kulis içerisindeki hallerini de takipçileriyle paylaştığı esnada tekrar cesurlukta bir sınır tanımış değil.

İlk olarak aynanın önünde mayosuyla dans etmekte bulunan Hadise, daha sonrasında paylaşmış olduğu bir videoyla adeta ”Sürpriz sonlu video” bir video dedirtmiş oldu. Arka tarafı dönük bir şekilde kameraya poz vermiş olan Hadise, aniden üstünde yer alan montu çıkartarak kalçasını gösterdiğinden dolayı video kısa zaman içinde yine sosyal medyanın gündemine oturmuş oldu.

Hadise’nin yapmış olduğu paylaşımı içerisinde de bir detay gözlerden hiç bir şekilde kaçmış değil. Ardımızda bıraktığımız günler içerisinde 34 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise, estetik konusundaki iddialarla gündeme gelmiş bir durumdaydı. Göğüslerine bir silikon yaptırmış olan Hadise’nin, daha önce de ”Kim Kardashian operasyonu” ismiyle bilinmekte olan kalça operasyonu geçirmiş olduğu iddia edilmişti.