Kanal D’de üzerinde yayınlanan 2. Sayfa isimli program esnasında yer alan bir habere bakılırsa, ünlü şarkıcılardan Hadise’nin kısa bir zaman öncesinde bıçak altına yatmış olduğu ve ayrıca bu ameliyat esnasında göğüslerine silikon koymuş olduğu ileri sürüldü. Cesur bir durumdaki paylaşımlarından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ünlü durumda bulunan şarkıcının bu defa ise Kim Kardashian kalçasına sahip olabilmek amacıyla estetik ameliyatı geçirmiş olduğu iddia edildi.

İddialara bakılırsa, kalça kısmında yer alan operasyonunu 2 hafta öncesinde geçirmiş olan Hadise’nin O Ses Türkiye isimli programda özel bir yastıkla oturmakta olduğu ve hiç bir şekilde hareket etmemekte olduğu da ifade edildi. Hatta yaklaşık olarak 2 hafta öncesinde paylaşılan MasterChef programında ailesinin sağlık problemlerinden dolayı yer almamış olan Hadise’nin programa bu sebeple katılım sağlayamadığı da konuşulmuş oldu.

Cesur bir durumdaki paylaşımlarından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Hadise’nin kalça kısmından yaptırdığı operasyonuna 2. Sayfa isimli programın konuğu olarak katılan usta oyunculardan Nurseli İdiz’den de bir yorum gelmiş oldu. İdiz açıklaması içerisinde; ”Bu benim kızıma yakın bir yaşta. Cidden de delirmişler daha bu yaştayken. Yani bu denli kendinle oynama yapmak, sadece bir görselliğe yaslanmak benim dünya görüşüm içerisinde olmadığından dolayı. Tamamen gereksiz ve daha sonrasında ise çok fazla yıpratmakta insanı” ifadelerine yer vererek şarkıcıyı eleştirmiş oldu.