Ebru Gündeş’in boşanma davası açmış olduğu eşi Reza Zarrab’la 2019 senesi içerisinde yasak aşk yaşamış olduğu iddiaları bulunan Hadise, O Ses Türkiye adlı yarışma programındaki jüri üyeliğinden de ayrılmış durumda. Ünlü olan şarkıcının yerine geçeceği açıklanan isim de Aleyna Tilki olmuş durumda.

Ebru Gündeş, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta 11 senelik eşi Rezza Zarrab’la boşanma amacıyla mahkemeye başvuruda bulunmuştu. Gündeş’in söz konusu bu boşanma dilekçesi içerisinde eşinin kendisinin de tanımakta olduğu kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu ifade etmesinin ardından ortalık tamamen karışmış, Gündeş’in ‘Tanıyorum’ ifadelerine yer verdiği kadının Hadise olduğu ileri sürülmüştü. Hatta söz konus ubu çiftin son olarak 2019 senesi içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’ne gidip orada birkaç defa görüşmüş oldukları iddia edilmişti.

Bütün bu iddiaların hemen sonrasında hakkında çıkmış olan yayınların durdurulabilmesi amacıyla mahkemeye başvuruda bulunan ancak red yanıtı almış bulunan Hadise, TV8 ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden O Ses Türkiye programında yer alan jüri koltuğundan da ayrılmış oldu. Ünlü durumda bulunan ismin yerine geleceği açıklanan isim de Aleyna Tilki olarak belirlenmiş bir durumda. Hadise, uzun seneler boyunca hiç bir şekilde ara vermeden O Ses Türkiye adlı yarışma programında jüri üyeliği yapmaktaydı.