Sunuculuğunu üstlenmiş olduğu Şarkılar Bizi Söyler isimli programın yapılacak çekimlerinden hemen önce rahatsızlandığı açıklanan Hakan Altun, hastaneye kaldırılmış durumda. Tedbir maksatlı olarak beş gün yoğun bakımda tutulacağı açıklaması yapılan Hakan Altun, 2007 senesi içerisinde beyin ameliyatını yapmış olan doktoru tarafından da kontrole alınmış oldu.

Kanal D ekranları üzerinde Şarkılar Bizi Söyler isimli programla beraber sevenlerinin karşısına çıkmaya başlayan ünlü sanatçılardan Hakan Altun, programından hemen önce rahatsızlandı. Ekibinde yer alan arkadaşlarına ‘Sırtımda bir ağrı var, doktora gitmek istiyorum’ ifadelerine yer verdiği öğrenilmiş olan 48 yaşında bulunan Hakan Altun, çok hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu. Tedbir maksatlı olarak beş gün boyunca yoğun bakımda tutulacağı açıklanan ünlü sanatçı, 2007 senesi içerisinde beyin ameliyatını gerçekleştirmiş olan doktoru tarafından da kontrol altına alındı.

Hastane içerisinde ilk müdahalesi yapılmış olan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu açıkça ifade edildi. Ünlü durumdaki şarkıcı, 2008 senesi içerisinde beyin tümörü ameliyatı geçirmiş idi.