Türk müziğindeki unutulması zor isimler arasında yer alan Hakan Taşıyan, ortalama dört aydan beri Ankara ilinde yer alan bir hastane içerisinde tedavi görmeye devam ediyor. Böbrek ile birlikte karaciğer nakli olmasının gerekli olduğu açıklanan ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili olarakta umutlandıran bir haber gelmiş durumda.

1 seneden beri sağlık problemleriyle mücadelede bulunan usta sanatçılardan biri olan Hakan Taşıyan yaklaşık olarak dört ay öncesinde Ankara ilinde yer alan bir hastaneye kaldırılmış oldu. Organ naklini beklemeye devam eden sanatçının sosyal medya hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşım, sanatçının hayranlarını biraz da olsa mutlu etmiş oldu.

Ünlü durumda bulunan şarkıcının sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirilen özel bir açıklama içerisinde Karaciğer donörüye alakalı gelişmelerin mevcut olduğunu lakin nihai kararların da doktorların tetkikleri sonucunda kesinleşeceği belirildi. Gelişmelerle alakalı bilgilendirmenin yapılacağına yer verilen açıklamada duaların eksik edilmemesi de istendi.

Ankara ilinde yaşamını sürdüren ünlü şarkıcılardan biri olan Hakan Taşıyan, ortalama bir sene öncesinde yaşamış olduğu rahatsızlıktan dolayı özel bir hastaneye kaldırılmıştı.