Üsküdar Belediyesi, kültür ile sanat dünyası üzerindeki en çok beğeni alan sanatçıları İstanbul ilindeki vatandaşlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Bu defa ise sahnelerin çok sevilen isimleri arasında yer alan Haluk Levent’i Nevmekan Sahil isimli mekanda Gençlerle Söyleşi temas ile birlikte bir araya getirmiş oldu. Gerçekleştirdiği yardımlardan dolayı sürekli olarak isminden söz ettirmeyi başaran şarkıcı, söyleşiye katılabilmek amacıyla muhtaç durumda bulunan iki tane çocuğa medikal cihaz yardımı gerçekleştirilmesini talep etti. Üsküdar Belediyesi ise geri dönüşümle alakalı proje dahilinde elde etmiş olduğu kazançla çocuklara ihtiyaç duydukları cihazların alınmış olduğunu ifade etti.

Üsküdar Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Hilmi Türkmen’in katılmasıyla gerçekleşmiş olan sohbet ve ayrıca müzik dolu etkinlik kapsamında Türk rock müziğini Anadolu ezgileri ile birlikte harmanlayıp her bir bölgeden insanın gönül telini titretmeyi başaran Haluk Levent, dillerden hiç bir şekilde düşmemekte olan şarkılarından bir kısmını sevenleriyle beraber karşılıklı sohbet edip seslendirmiş oldu.

Etkinlik esnasında konuşma gerçekleştiren Haluk Levent, programa katılım sağlaması karşılığında Üsküdar Belediyesi’nin yardım edilmeye muhtaç durumdaki 2 tane çocuğun ihtiyaç duyduğu medikal cihazları almasını talep ettiğini ifade etti. Bu talebin ardından Üsküdar Belediyesi ise ”Dönüşümde Üsküdar Modeli” ismini vererek başlatmış oluğu geri dönüşüm projesi üzerinden elde etmiş olduğu kazancı kullanarak medikal cihazları alıp ihtiyaç sahiplerine vermiş bulundu.