Ekim ayı içerisinde Bursa ilinde yaşamını sürdüren Selçuk ile birlikte Ümran Sargın çiftinin 2 tane çocuğundan bir tanesi olan ve elde edilen bilgiye bakılırsa ”NCL Tip 2 SMA” isimli hastalık sebebiyle Ankara ilinde tedavi görmeye devam eden Zeynep Sargın’a ziyaret gerçekleştiren Haluk Levent, baba olan Selçuk Sargın’a iş verebilecek şirketin personeline konser konusunda bir söz vermişti. Şirketin Sargın’ı işe almış olduğu bilgisine ulaşan Levent, şirkete gidip orda konser vermiş oldu.

Bursa asıllı aileye güzel bir durumdaki haber Ankara ilinde yer alan bir otobüs fabrikasından gelmiş ve baba olan Selçuk Sargın bu fabrika içerisinde iş başı yapmıştı. Ünlü durumda bulunan sanatçılardan Haluk Levent ise konser ile alakalı sözünü tuttu ve sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir fotoğrafıyla takipçilerine de duyurmuş oldu.

Levent, söz konusu bu konser esnasında paylaşım yapmış olduğu öz çekimle birlikte; ”MAN otobüslerini üreten Selçuk’u işe aldı, ben ise personel gecesi esnasında bir konser vermiş oldum. Ancak ”Ücretinizi ödeyeceğiz, bu şekilde yapamayız” şeklinde ısrarda bulundular. Ücreti almış olsam hiç bir şekilde etik olmayacaktı. Bundan dolayı da bu para İstanbul ili içerisinde tedavisi devam eden ve Bakü içerisinde onunla ilgili konser vermiş olduğumuz Sura Nadirova’ya kullanılacak” ifadelerine yer verdi.