Bir haftalık zaman içinde detoks kampına gitmiş olan güzel oyunculardan Hande Doğandemir, sosyal medya hesabı üzerinden bornozlu fotoğrafını paylaşıp keyfinin tamamen yerinde olduğunu da göstermiş oldu. Oyuncu kamp içerisinde yapmış olduğu her bir şeyi de sıra ile kendisini takip edenlerle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmiş değil

Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu Exxen adlı platform üzerinde yayınlanmaya devam eden Hükümsüz ismine sahip dizide Burçin Terzioğlu’yla başrolleri paylaşmakta bulunan Hande Doğandemir, rahatlamanın yanı sıra arınma amacıyla detoks kampına gitmiş oldu.

Kamp esnasına en eğlenceli durumda bulunan anları 2,5 milyon tane takipçisinin yer aldığı Instagram hesabı üzerinden paylaşmakta bulunan güzel oyuncu, cesur bir durumdaki pozlarını da kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Bornozla bir salıncağın üstünde poz vermiş olan ünlü oyuncu, cesur ir durumdaki bacak dekoltesi ile birlikte de isminden söz ettirmeyi başarı. Kampta bulunan oyuncu, paylaşımının altına da ‘Kapalı. Zihinsel ile fiziksel detoks’ şeklinde bir not ilave etti..

Kamp süreci içerisinde beslenmesinin yanı sıra sporuna fazlasıyla özen gösterecek durumdaki oyuncu, sabah erken saatte kalkıp yoga yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmiş değil!