Sen Çal Kapımı adlı dizi içerisineki rol arkadaşlarından Kerem Bürsin’le beraber son dönemlerde ismi aşk dedikodularına karışmasından dolayı magazin basınında dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel’in genç iş adamlarından biri olan Murat Akdoğan’la ilişki içinde olduğu ileri sürüldü.

Son dönemlerde ismi Sen Çal Kapımı dizi içerisindeki rol arkadaşlarından Kerem Bürsin’le aşk dedikodularına karışmış olan Hande Erçel ile alakalı çok daha yeni bir iddia ortaya atılmış oldu. Söz konusu bu iddialara bakılırsa gerçek aşkını Kerem Bürsin’le salamayı başaran Hande Erçel’in yaklaşık olarak bir ay gibi bir zamandan bu yana genç iş insanlarından Murat Akdoğan’la aşk yaşamakta olduğu ortaya çıkmış durumda.

Magazin kulisleri içerisinde söz konusu bu ikilinin kapalı kapılar arkasında ilişkilerini yaşamaya devam ettiği konuşulmaktayken, birbirlerini sosyal medya platformlarından biri olarak öne çıkan Instagram üzerinden de takip etmekte oldukları dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Hande Erçel’in söz konusu bu yeni ilişkisini duymuş olan hayranları da bu vaziyeti ”ikinci Murat dönemi” ifadeleriyle yorumlamaya başladı.

Hande Erçel çok uzun bir zamandan beri Kerem Bürsin’le aşk dedikoduları sebebiyle magazin gündeminden hiç bir şekilde düşmüyordu.