Geçmiş olduğumuz günler içerisinde müzik dünyasındaki yirminci senesini kutlamış olan ünlü şarkıcılardan Hande Yener, Uludağ’da özel bir konserde sahneye çıktı. Şarkı arası olduğunda kendisini dinlemeye gelen hayranları ile sohbet etmeye devam eden Hande Yener, hayranlarından bir tanesinin kendine ”abla” şeklinde hitap etmesinden çok fazla rahatsız oldu.

46 yaşında bulunan ünlü durumdaki şarkıcı hayranlarından birinin kendisine ”abla” diye seslenmesinin sonrasında; ”En fazla tutulmuş olduğum şey, yaşı benden daha büyük gözükmekte olan birisinin bana abla demesi” ifadelerini kullanarak tepki göstermiş oldu.

Yeni karşımıza çıkarttığı albümle ilgili imajında da değişikliğe gitme kararı alan Hande Yener, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar tarafından Yılmaz Morgül’e benzetilmeye başlandı. Bu hususla ilgili olarakta konuşma gerçekleştiren Yener sonrasında ise; ”Beni takip edenlerin Yılmaz Morgül’e benzetmiş olmaları beni hiç bir şekilde üzmedi, tam tersine çok daha fazla eğlenmiş oldum. Bir tane fotoğrafla gündeme gelebilmekte, hiç basit bir şey değildir. İnsanlar aslında neler neler yapmakta da gündeme gelememekte. Ondan dolayı da çok fazla espriliydi. Herkese benzemiş oldum, çok iyi bilmektesiniz benim kaderim de bu kesinlikle var. Beni kesinlikle bir şeylere benzetip, benimle bu şekilde oyun oynamayı da sevmekteler” ifadelerine yer verdi.