Türk müziğindeki sevilen genç isimler arasında yer alan Hasan Çoban, çok uzun bir aranın ardından Gel Alsana isimli yeni şarkısıyla müzikseverlerle buluşmuş oldu.

Sözleriyle birlikte müziği kendisine ait durumda bulunan yeni şarkısı içerisinde genç sanatçı, usta müzisyenler ile stüdyoya girip bütün çalışmalarını da çok büyük bir titizlikte tamamlamış oldu. ‘Gel Alsana’ adlı şarkının başarılı düzenlemesi de Cengiz Temel’in imzasını taşıyor.

Çok uzun bir bir aranın ardından tekrardan sevenleri ile buluşmanın heyecanıyla beraber mutluluğunu yaşamaya başlayan ‘Hasan Çoban’ın yeni şarkısı, kısa zaman içinde dijital müzik platformlarının yanında klibiyle kendi YouTube kanalı içerisinde de çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

YouTube abone sayısının yanı sıra izlenme oranlarıyla birlikte de dikkatleri üstüne çekmiş olan başarılı sanatçı, sosyal medya hesapları üzerinde de sevenlerine minnettar durumda olduğunu dile getirip desteklerden dolayı teşekkür etmiş oldu. ‘Hasan Çoban’ın müzikseverlerle buluşturmuş olduğu yeni şarkısı yine dinleyenlerin kalbine dokunmasının yanı sıra ve çok sevilenler arasında yer alacak.

Yönetmen koltuğunda Turgay Ceylaner’in yer aldığı klip; İstanbul ilinde yer alan Silivri Selim Paşa ile birlikte Orman Orta Köy Millet Bahçesi benzerindeki antik mekanlar içerisinde tamamlandı ve söz konusu bu klip her bir detayı ile adeta görsel bir ziyafete dönüşmüş oldu..