Fantezi müziğinin güçlü seslerindem biri olan Hakan Altun, geçmiş olduğumuz günlerde Jolly Joker İstMarina’da bir konser gerçekleştirdi. Sevilen şarkılarından biri olan ”Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” isimli şarkısıyla hayranlarını selamlamış oldu.

Sevilmekte olan sanatçılardan Hakan Altun, hafta içi gerçekleşmesine karşın Jolly Joker’i tıklım tıklım doldurmuş olan hayranlarına, ”Ben günleri karıştırdım sanırım. Bu günü adeta bir hafta sonu gibi hissetmekteyim hepiniz hoş geldiniz ve iyi ki geldiniz .” ifadelerini kullanarak sevenlerine unutması zor bir gece yaşattı.

Hasta bir durumda olmasına karşın gece boyunca bitmek ve tükenmek bilmeyen enerjisi sayesinde ilgi odağı olmayı başaran Altun, şarkıların aralarında seyirciler ile sohbet etmeyi de hiç bir şekilde ihmal etmedi. Usta durumdaki şarkıcı; ”Geçmiş olduğumuz günlerde şehir dışında bir konserim vardı orda biraz üşüttüm sanıyorumki. Sesimden anlaşılabildiği gibi çok hastayım ve grip oldum. Bugün ise sizler benim en büyük yardımcımsınız ve her şarkıma eşlik ederek bana yardımcı olmaktasınız helal olsun sizlere. Ancak sakın sanmayın ki hastayım diye konserimi erken bir şekilde bitireceğimi. Durmak yok, 2, 3 saat boyunca burada beraber burayı sallayacağız” ifadelerine yer vererek sevenlerinden çok büyük bir alkış toplamış oldu.

Konserini ise ”Sende Ağla” isimli şarkısıyla sonlandırmış olan Hakan Altun, kendini izlemeye gelenler için; ”Alkışlamış olan elleriniz hiç bir şekilde dert görmesin. Her alkışınızın başına 800.000 dolar paranız olsun inşallah.’ ifadelerine yer vererek geceyi bitirdi.