İrem Derici, Uludağ içerisinde sevenleri ile bir araya geldi. Bir dönemler çok zor günler geçirmiş olan ünlü şarkıcı çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Uludağ içerisinde gerçekleşmekte olan ‘‘Snowweekend 2018’’in açılışı esnasında ünlü durumdaki şarkıcı İrem Derici sahneye çıktı. Karinna Hotel içerisinde sevenleriyle buluşmuş olan İrem Derici burda, çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi

Sahne esnasında kendisini dinlemekte olan hayranları ile zaman zaman sohbet etmekte olan İrem Derici, yaklaşık olarak 2 sene önce geçirmiş olduğu anoreksiya rahatsızlığının hemen sonrasında yaşamanın ne olduğunu tekrardan öğrenmiş olduğunu ifade etti.

Ünlü durumdaki şarkıcı; ”2 sene önce eğerki hatırlarsınız, ben öldüm öldüm ve sonra tekrardan dirildim. Bir deri bir kemik durumda kalmıştım. Şu anoreksiya ismi verilen illet hastalık varya beni az kalsın yok edecekti. O dönem içerisinde yaşamış olduklarımı size anlatamam. 41 ila 42 derece ateş ile yaşamaya, yaşamda kalmaya çalışmaktaydım. Her an ise yüksek ateşten ötürü halüsinasyonlar görmekteydim. Belki de inanmazsınız ancak ordan bile bir şey almayı başardım. Ateşli durumdayken bir gece bir halüsinasyon gördüm ve kafamın içinde rengarenk peruklarla dolaşmaktaydım. O an görmüş olduğum halüsinasyonu bir tane klibim içerisinde kullandım. Onun içinde artık yaşamın tadını çıkartmaktayım” ifadelerine yer verdi.