Türk halk müziğindeki güçlü seslerden biri olan Sümer Ezgü, Jolly Joker Antalya içerisinde vermiş olduğu konserle mükemmel bir performansa imzasını atmış oldu.

Açıklaması içerisinde ”5 günden beri hastanedeyim. Akciğer enfeksiyonu geçirmiştim. Nispeten şu anda çok daha daha iyiyim beni merak etmeyin. Daha önceki bir dönemde planlanmış olan bu konseri iptal etmeye gönlüm hiç bir şekilde razı olmadı. O kadar gün buraya konsere gelmeyi beklediniz. Ben ise sizlerle kavuşmak amacıyla gün saydım. Size ve de kendime bunu hiç bir şekilde yapamazdım. Arada bir nefeslenmek amacıyla duraksarsam lütfen beni bu konuda mazur görün” şeklindeki sözleri ile başlamış olduğu konserinde hastalığına karşın harika bir konser vermiş olan Sümer Ezgü, hareketli durumdaki şarkılarda ise kaşık şovunu yaptı.

Gecenin ortalarına gelindiğinde seslendirmiş olduğu ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli şarkısının hemen sonrasında ”Eşkıyaların değil de, mazlumların hüküm sürmekte olduğu, iyiliğin kol gezmekte olduğu, çocukların ağlamamış olduğu bir dünyayı istemekteyim. Bu aslında bir gün olacak. İnşallahki dünya gözü ile görmek bize de nasip olabilir” şeklindeki ifadelerine yer veren Ezgü, bu sözleriyle birlikte çok büyük bir alkış aldı.

Yaklaşık olarak 2 saat devam eden konserini ”Cemilem” isimli türküsü ile bitirmiş olan Sümer Ezgü, hastalığına karşın çıkmış olduğu Jolly Joker Antalya sahnesi üzerinden tezahüratlarla birlikte indi.