En son evlilik teklifi almış olmasıyla gündeme gelen ünlü şarkıcılardan Hatice, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar aracılığıyla isminden söz ettirmeyi de sürdürüyor

Sosyal medya platformunu aktif bir şekilde kullanmaya devam eden ünlüler arasında kendisine yer edinen Hatice, aynanın karşı tarafında çekilmiş olan pozunu Instagram hesabı üzerinden paylaşmış durumda. Hatice söz konusu bu paylaşımına ise;, ”Yağmur hazır dinmiş durumdayken bugünü de sadece kendime ayırdım. Attım hemen kendimi Nişantaşı Sokaklarına. Bakımlar yapılarak bazı butikler dolaşıldı, arkadaşları ile keyifler yapıldı çok daha iyi geldi.” ifadelerini yazarak bir not paylaştı.

Hatice’nin yapmış olduğu söz konusu bu paylaşım 4.000 tanenin üstünde beğeni almışken, takipçilerinden bazılarının yapmış olduğu yorumlar da çok fazla gülümsetmiş oldu.

İşte Hatice tarafından yapılmış olan paylaşımına gerçekleştirilen yorumlardan bir kısmı:

– Orta tarafı sıkılmış diş macunu gibi bir poz vermişsin sen abla

– Popo aslında düz tamamen sıradan bir kalça.

– Yaktın Instagram’ı sen yine Hatice abla.

Diğer taraftan, bir müddettir Ali Kemal Sarı’yla aşk yaşamakta olan Hatice, geçmiş olduğumuz günler içerisinde doğum günü esnasında sevgilisinden evlenme teklifi almış durumdaydı.