Geçmiş olduğumuz mayıs ayı içerisinde kızı Ses’i dünyaya getirmiş olan Seda Erdim, merak edilmekte olan soruları instagram hesabı üzerinden yanıtladı.

Seda Erdim’in yapmış olduğu açıklamaları ise şu şekilde;

”Oyunculuk ile hiç bir şekilde ilgim yok. Kabin memuru olarak çalışıyordum, başka bir deyiş ile hostes. Hosteslik fazlasıyla güzel, insana çok daha fazla katkısı bulunan bir meslek. Gecesi ve gündüzü bulunmuyor doğru ancak düzensizliğin içerisinde düzeni bulunabilen bir meslektir.

Sezaryen bir doğum gerçekleştirdim. Normal doğumu fazlasıyla istedim lakin sevgili ponçik Ses bu şekilde gelmek istemedi. 42 hafta boyunca büyük bir sabır ile bekledim. Her şeyin ise en hayırlısı. Sağlıklı bir şekilde geldi ya önemli olanda odur.

Kilo konusu ise en fazla takılmış olduğumuz kısım. Ben tame 20 kilo aldım. Hedefim ise sadece 8 kiloydu. 56 kilo iken hamile kaldım. Hiç bir şekilde takılmayın, kilolar verilmekte. Sadece 5 kilom kaldı. Daha öncesinde takıyordum ama artık hiç takmamaktayım. Diyette yapmamaktayım.

Ses için bir instagram sayfası açmayı hiç düşünmedim ve hala düşünmemekteyim.

En büyük destekçim ve yardımcım ise eşim, hakkını hiç bir şekilde ödeyemem. ”Olur” dediğimizde olmaz, ”olmaz” dediğimiz zaman olur. Bilememekteyiz tabii ancak biz Ses’in bir tane kardeşi olsun istemekteyiz.”