Fox tv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden dizilerden Mucize Doktor üzerinde ”Nazlı” adlı karaktere yaşam vermeye devam eden ünlü oyunculardan Sinem Ünsal, Instagram hesabında yer alan takipçileri tarafından Özge Özpirinçci’ye benzetilmiş bir durumda.

Fox tv ekranları üzerinde reyting rekortmeni olmayı başaran Mucize Doktor isimli dizide ”Nazlı” isimli karaktere can veren başarılı ve genç. oyunculardan Sinem Ünsal, Instagram platformunu aktif bir şekilde kullanmaya devam eden ünlü isimlerden bir tanesi.

Daha önceki dönem içerisinde Siyah Beyaz Aşk isimli dizinin yanı sıra Çoban Yıldızı isimli dizi ve Kızım dizisinde de rol almış olan fakat yıldızı Mucize Doktor isimli dizide parlamış bulunan Ünsal, dizi üzerindeki performansının yanında, kameralar arkasındaki görüntüsünden dolayı da isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Doğal bir durumdaki kıvırcık saçlarından dolayı meslektaşlarından Özge Özpirinçci’ye benzetilmiş olan Ünsal’ın paylaştığı fotoğrafları, kendisini takip edenler tarafından adeta bir yorum yağmuruna tutulmakta.

Instagram platformu üzerinde yer alan kullanıcılar, güzel durumda bulunan oyuncunun fotoğraflarının altına; ‘Aslında ben aniden Özge Özpirinçci zannettim’ ile birlikte ‘Kadın isimli dizideki Bahar karakteri gibi’ ‘Kardeş olmuş olsanız Özge Özpirinçci ile bu denli benzersiniz’ yorumunun yanı sıra ‘Sen nesin ya Özge Özpirinçci’nin yeni jenerasyonu gibi bir şey mi?’ benzerinde pek çok yorum yazıldı.