Acun Ilıcalı ile olan evliliğini tek bir celsede bitirmiş durumdaki Şeyma Subaşı, tekrar kafaları karıştırmış oldu. Subaşı, aşk yaşamakta olduğu konuşulan DJ ile aynı resmi paylaştı.

Sadece 1 ay öncesinde Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden tek celsede boşanmış olan Şeyma Subaşı’nın yeni bir aşka yelken açmış olduğu ileri sürüldü. Kızı Melisa’layla birlikte Meksika’nın Tulum isimli şehrine gitmiş olan Subaşı, DJ Guido Senia’yla beraber objektiflere yakalanmıştı. İkilinin çok samimi halleri de magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş idi. Fransız DJ’yle beraber görüntülenmiş olan Subaşı’ndan ise bu karelere yönelik herhangi bir yorum yapılmadı.

Partilere olan düşkünlüğü ile hafızalara kazınmış olan Şeyma Subaşı en son ise geçmiş olduğumuz akşam İbiza’da gerçekleşen Circoloco partisinde bulunduğunu gösteren özel bir resim paylaştı.

Aynı dakikalar içerisinde Guido Senia’nın hesabında da benzeyen bir paylaşım mevcut idi. Fransız asıllı DJ’in Circoloco etkinlikleri içerisinde çaldığı da bilinmekte. Ortaya çıkmış olan bu paylaşımla beraber Subaşı ve de Senia’nın arasında bulunan yakınlaşmanın çok daha fazla ilerlediği de konuşulmakta.

Gitmiş olduğu Meksika içerisinde bol bol denize girmekte olan ve bikinili pozlarını da paylaşmayı ihmal etmemekte bulunan Subaşı, yeni seneye de kızı ile beraber girmiş oldu.