İngiliz kraliyet ailesinde gelin olan Meghan Markle, gelecek sene ilkbahar ayları içerisinde aralarına katılması bekleniyor olan bebeğini kimsenin beklememekte olduğu bir biçimde dünyaya getirmiş olacak.

Markle ise, bebeğini kısa bir zamandan beri aralarının gerilimli bulunduğu iddia edilen eltisi Kate Middleton ve de ailenin pek çok kadın üyesinde olduğu gibi hastanede doğurmamış olacak. 37 yaşındayken ilk defa anne olmaya hazırlanmakta olan Markle’ın bebeğini, son dönemlerde git gide yükselmekte olan bir trend halindeki hipnozla doğum yöntemini kullanarak dünyaya getirmeyi planlamakta olduğu haberleri basına yansımış oldu.

Ve hatta Düşes’in bebeğini de kısa bir zaman sonrasında tanışacak oldukları Frogmore’da yer alan yeni evlerinde doğuracak olduğu da iddiaların arasında yer alıyor. Bu süreç içerisinde Markle’ın annesi olan Doria Ragland’ın ise kızına destek verebilmek amacıyla onun yanına taşınacak olduğu konusu konuşulmaya başlandı. Ailenin bir başka gelini olan Kate Middleton’da 3 tane bebeğini kraliyet ailesinin pek çok üyesinin doğum yapmış olduğu St. Mary Hastanesi’nin Lindo Wing bölümü içerisinde dünyaya getirmiş idi.

Hipnozla doğum nedir?

Anne adayı olanların gevşeme ile birlikte nefes terapisi ve de bağ kurma telkinleri ile hazırlanmış olduğu hipnozla doğum tekniği, doğum sırasında huzurlu bir doğuma da imkan sağlamış oluyor.