Denizli ili içerisinde kimliği tespit edilemeyen 4 tane şahıs, arkasında tente ile kaplı durumdaki el arabası takılı motosikletle gelerek, kapalı durumdaki marketin önünde yer alan sandalye ve de tabureleri çaldı. Gerçekleştirilmiş olan bu hırsızlık anı ise, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenirken, şüphelilerden bir tanesinin marketten almış olduğu elmayı yemesi de görüntülere açık bir şekilde yansıdı.

Geçtiğimiz gece Merkezefendi ilçesinde yer alan Altıntop Mahallesinin Sırakapılar Caddesi içerisindeki Özgür Orman’a ait olan marketin ön kısmına, arkasında tente ile kapalı durumda bir el arabası takılı bulunan motosikletle kimliği tespit edilemeyen 4 şahıs geldi. Şüpheliler ise marketin hemen önünde yer alan 4 tane sandalyeyle birlikte tabureleri, tenteli olan el arabasının içine yükledi. Bu esnada şüphelilerden bir tanesi ise tezgahta yer alan brandayı kaldırıp, bir tane elmayı alıp, çok rahat bir şekilde yedi. Yanında gelen öteki arkadaşlarına da birer tane elma verdi. Şüpheli durumdaki şahızlar kaçarken, gerçekleşmiş olan bu hırsızlık ise , işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

Sabah marketini açmaya geldiği zaman hırsızlık olayını fark etmiş olan Özgür Orman, durumla ilgili olarak polise ihbarda bulundu. Güvenlik kameralarını inceleme altına almış olan polis ekipleri, şüpheli şahısların kimliklerinin tespit edilerek, yakalanması amacıyla özel bir çalışmayı başlattı.