Senenin sürpriz aşıklarından Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, 2019 senesine evli girmek için hazırlık yapıyorlar. İddialara bakılır ise çift, Hollanda’da yer alan Rotterdam kenti içerisindeki Türk Konsolosluğu’na giderek nikah kıyacaklar.

Aramakta oldukları aşkı birbirlerinde bulduklarını her fırsatta dile getiren Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl çifti, 2 aylık devam eden ilişkilerini nikah masasına taşımak için hazırlık yapıyor. Akçıl ve Kıratlı’nın Nisan ayı içerisinde nişanlanacak oldukları konuşulmaktaydı fakat çiftin yeni seneye evli bir şekilde girecekleri bilgisine ulaşıldı.

Günaydın magazinden Bülent Cankurt’un yapmış olduğu haberine bakılır ise; Sinan Akçıl; ”Kaderimi birleştirmeyi istediğim kişi” şeklinde ifade ettiği Kıratlı ile Hollanda’da yer alan Rotterdam kenti içerisindeki Türk Konsolosluğu’na giderek nikah kıyacaklar. Çift, nikah amacıyla 2 değişik günden bir tanesini seçmeye çalışmakta. Fakat kesin olan şey ise; Kıratlı ve Akçıl’ın 2019 senesine mutlaka karı – koca olarak girmiş olacaklar.

Sürpriz durumdaki bu aşkın kahramanlarının yıldırım nikahlarını kıyacak oldukları adres ise Hollanda olarak kararlaştırılmış bir durumda. 2 tane değişik günün arasında halen bir seçim yapamamış olsalar bile gelecek hafta Hollanda’nın Rotterdam şehri içerisinde yer alan Türk Konsolosluğu’na giderek artık bir vuslata ermiş olacaklar.
Sinan akçıl geçmiş olduğumuz dönemlerde çapkınlıkları ile de çok uzun süre gündemdeydi.