Huawei şirketi, akustik devlerinden biri olan Devialet’le yapmış olduğu özel bir iş birliği sonucunda ortaya çıkmış olan yeni ürünü HUAWEI Sound adlı ürünü Huawei Online Mağazası üzerinde ön satışa sunmaya başladı.

Huawei şirketi ile birlikte Devialet şirketi arasındaki ortaklığının ürünü olarak karşımıza çıkan yeni nesil dekiHUAWEI Sound, daha fazla derin sesle ilgili olarak Devialet patentine sahip akustik tasarımları benimsemiş durumda. HUAWEI Sound X adlı üründen çok daha belirgin bir biçimde daha ufak konumda bulunan HUAWEI Sound adlı ürün, Huawei şirketinin ve de Devialet adlı şirketin benzersiz bir durumdaki yeteneklerinin yanı sıra tamamlayıcı yeteneklerinin çok önemli bir kanıtı şeklinde, gelişmiş tam gövdeye sahip bir ses deneyimi sunmakta.

Söz konusu bu en yeni nesil olarak karşımıza çıkan ürün, Devialet adlı şirketin 4 inç 40W woofer özelliğiyle beraber çalışmakta olan üç tane tam aralıklı 5W hoparlörüyle çok daha yaratıcı dört hoparlöre sahip akustik tasarımı benimsemiş durumda. HUAWEI Sound adlı ürünün çok sade bir görünümüne karşın, iki tane pasif bir durumdaki radyatörün geri dalga titreşimlerine karşı koyabilme amacıyla birbirini güçlendirmiş olduğu Devialet şirketine ait Push-Push konfigürasyonuyla beraber çok şaşırtıcı seviyede güç üretmekte.