Çok uzun bir aranın ardından dizi projesi ile birlikte ekrana dönüş yapma hazırlığına başlayan Hülya Avşar, ‘Artık bu saatten sonra hiç bir şekilde kendi lüksümden ödün vermeyeceğim’ ifadelerine yer vererek yapım firmasından sete spor salonu kurma talebinde bulunduğunu ifade etti.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı çok uzun bir zamandan beri evinde olan Hülya Avşar, geçmiş olduğumuz gün Bebek semtinde objektiflere takılmış oldu. Yeni bir tane diziye başlama konusunda hazırlıklar yapan ve yapım firmasıyla anlaşma yapmadan öncesinde pek çok kuralın yanı sıra talepte bulunmuş olduğu şeklinde çıkan haberlerle alakalı da konuşma gerçekleştirdi.

Milliyet gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa, yapım firmasından set içerisine bir spor salonu kurulmasını talep eden Hülya Avşar bunun tamamen insani kurallar olduğunu ve onların dışında çalışmasının fazlasıyla zor olduğunu da açıkça ifade etti. Daha sonrasında ise dizide beklediği esnada orada spor yapabilmesi amacıyla çok ufak bir spor alanı kurulmasını talep ettiğini ve vazgeçemediğini ifade etti. Hamlaşmaktan korktuğundan dolayı da bu şekilde bir talebinin olduğunu açıkça söyledi.

Avşar kendi kızı olan Zehra Çilingiroğlu’nun uzaktan eğitim alacağını ifade etmeyi isterken ‘Uzaktan kumanda’ ifadelerine yer vermesi, herkesi adeta kahkahaya boğmuş oldu.