Hülya Avşar, ayrılmış olduğu eşinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu’nun doğum gününü büyük bir coşkuyla kutladı. Avşar, 22 yaşına basmış olan kızı Zehra’nın yeni imajı ve saçlarını çok fazla beğenmekte olduğunu ifade etti.

Kutlama yemeği için katılım gerçekleştiren eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile birlikte eski kayınvalidesi olan Gülümser Çilingiroğlu’yla beraber poz vermiş bulunan Avşar, Doktor Mehmet Öz tarafından yapılan ”Kahvaltının yasaklanması gerekli” şeklindeki açıklamaya yönelik olarak; ”Köylü olan hanımlar ne yapmaktalarsa onu yapabilirim ben. Tarhana çorbası mı? yoksa börek veyahut bazlama mı? Bunların tamamı bizim kültürümüz içerisinde de var” ifadeleriyle bir değerlendirmede bulundu.

”2020 senesinden ne beklemektesiniz?” şeklinde soruya yanıt verme konusunda hazırlık yapan Avşar’ın arabasında yer alan arkadaşı da hızlı bir şekilde lafa girerek ”Projeyi söyleme” ifadelerine yer vererek bir ricada bulunmuş oldu.

Ailesinin hemen sonrasında mekandan çıkmış olan Zehra Çilingiroğlu da hızlı bir şekilde taksiye bindi. Çilingiroğlu’na sadece bir gün öncesinde Alışveriş Merkezinde birlikte objektiflere yakalandığı sevgilisi Alaattin Kadayıpçıoğlu’nun eşlik etmemiş olması da çok fazla dikkat çekmiş oldu.