Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyindeki Kadın Meclisi, Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ile Rehabilitasyon Merkezini ziyaret edip yaşlılarla bir araya gelmiş oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyinin Kadın Meclisi, Huzurevi Yaşlı Bakım ile Rehabilitasyon Merkezini ziyaret edip yaşlılara moral verdi. Kent Konseyinin Kadın Meclisi Başkanı görevinde bulunan Bilsen Özen ve yönetim kurulunun üyelerinin katılmış olduğu ziyaret esnasında kadınlar yaşlılar ile sohbet etti. Yaşlıların sürekli olarak yanında bulunduklarını ifade etmiş olan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Konseyine bağlı Kadın Meclisinin Başkanı görevinde bulunan Bilsen Özen açıklamasında; ”İnanmaktayım ki, gönülleriniz çok genç. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kent Konseyinde Kadın Meclisi olarak bizler ise sizleri ziyarette bulunarak bu genç gönüllere dokunabilmeyi istedik. Konservatuarımızın çok değerli durumundaki sanatçılarıyla sizleri buluşturup çok güzel bir gün geçirmeyi istedik. 2019 senesinin size sağlık ile birlikte huzur ve de mutluluk getirmesini temenni edip kadın meclisimin adına hepinize de teşekkür etmekteyim” ifadeleri ile konuşmasını sürdürdü..

Konuşmanın hemen sonrasında ise Denizli Büyükşehir Belediyesinin Konservatuarı sanatçılarının yer almış olduğu özel etkinlik kapsamında Ahmet Algün ile birlikte Nezahat Candoğan’ın tarafından birbirinden güzel durumdaki türküler seslendirilmiş oldu. Etkinlik esnasında yaşlılar da bazı zamanlarda türkülere eşlik edip yeni sene öncesinde bir moral bulmuş oldu.